sledujte nás na www.facebook.com/doorhanopava
  • VYHLEDAT
DoorHan RSD01 DIY 2750x2030 zlatý dub
DoorHan RSD01 DIY 2750x2030 zlatý dub
DoorHan Swing 5000 - sada
DoorHan Swing 5000 - sada
Průmyslová sekční vrata DoorHan se instalují do průmyslových objektů - výrobních, skladových, tržních a kancelářských budov s vysokou intenzitou pohybu automobilů. Skládají se ze tří hlavních prvků: křídla, systému naváděcích lišt a pružinového mechanismu. Křídlo vrat může být vyrobené ze sendvičových panelů (série ISD01), panoramatických panelů (série ISD02) nebo kombinací obou typů. Vrata mohou být vyrobena s 11 typy zdvihu a jejich typ se vybírá podle konstrukce nadpraží, stropu a dalších architektonických prvků místnosti. Do všech typů průmyslových sekčních vrat DoorHan mohou být dle přání zákazníka zabudována okna nebo dveře.

Průmyslová sekční vrata DoorHan mají dlouhou životnost a vydrží velké zatížení, neboť jsou konstruována pro vysokou intenzitu použití a dlouhodobý bezporuchový provoz. To je zajištěné pomocí použití kvalitních komponentů, a také zesíleného pružinového mechanismu, při jejich konstrukci. Kapacita pružinového mechanismu převyšuje 100.000 cyklů zavření/otevření vrat.

V závislosti na typu zdvihu a rozměrech otvoru se na křídlo vrat montují speciální konstrukční prvky:
- vyztužené boční kryty,
- hliníkové profily se speciálním podíleným profilem,
- dvojité boční opěry,
- výkonné průmyslové válečky,
- speciální držáky,
- průmyslové smyčky,
- omega-profil.

Systém naváděcích lišt průmyslových vrat se skládá z oceli o větší tloušťce, v některých případech mohou být vodící lišty vyrobeny z oceli o větší šířce.

Při výrobě panelů se používá těsnění, které zajišťuje vysokou tepelnou izolaci - zachování správného teplotního režimu je jedním z nejdůležitějších úkolů každého průmyslového objektu. Jedinečný systém "Quick Fix" používaný při montáži pružinového mechanismu, umožňuje zkrátit čas, který je zapotřebí na instalaci průmyslových vrat. Sekční vrata DoorHan jsou v souladu se všemi požadavky evropského standardu EN 13241-1.

Sekční vrata DoorHan - to jsou jediná vrata nabízená na trhu, která jsou navržena a vyrobena s ohledem na ruské klimatické podmínky, a jsou certifikována.

Hlavní výhody:
jsou určena pro intenzivní používání;
mají speciální zařízení pro zabezpečení vrat;
jsou vybavena jedinečným systémem upevnění pružinového mechanismu Quick Fix;
zvýšená odolnost konstrukce;
možnost plné automatizace vrat;
vysoká tepelná izolace otvoru;
vysoká energetická efektivita.

Společnost DoorHan vyrábí dva typy průmyslových sekčních vrat - vrata série ISD01 jsou vyrobena ze sendvičových panelů a vrata série ISD02 jsou vyrobena z panoramatických částí (prosklené hliníkové panely), a také kombinovaná vrata, jež jsou vyrobena z obou typů panelů.
Obrázek1
require_once __DIR__ . '/vendor/autoload.php'; $overeno = new \Heureka\Overeno('01901ead927d7a9f69b9e34db56b1bcf');