sledujte nás na www.facebook.com/doorhanopava
  • VYHLEDAT
DoorHan RSD01 DIY 2750x2280 antracit
DoorHan RSD01 DIY 2750x2280 antracit
DoorHan RSD01 DIY 3000x2280 zlatý dub
DoorHan RSD01 DIY 3000x2280 zlatý dub
Průmyslová sekční vrata DoorHan se instalují do průmyslových objektů - výrobních, skladových, tržních a kancelářských budov s vysokou intenzitou pohybu automobilů. Skládají se ze tří hlavních prvků: křídla, systému naváděcích lišt a pružinového mechanismu. Křídlo vrat může být vyrobené ze sendvičových panelů (série ISD01), panoramatických panelů (série ISD02) nebo kombinací obou typů. Vrata mohou být vyrobena s 11 typy zdvihu a jejich typ se vybírá podle konstrukce nadpraží, stropu a dalších architektonických prvků místnosti. Do všech typů průmyslových sekčních vrat DoorHan mohou být dle přání zákazníka zabudována okna nebo dveře.

Průmyslová sekční vrata DoorHan mají dlouhou životnost a vydrží velké zatížení, neboť jsou konstruována pro vysokou intenzitu použití a dlouhodobý bezporuchový provoz. To je zajištěné pomocí použití kvalitních komponentů, a také zesíleného pružinového mechanismu, při jejich konstrukci. Kapacita pružinového mechanismu převyšuje 100.000 cyklů zavření/otevření vrat.

V závislosti na typu zdvihu a rozměrech otvoru se na křídlo vrat montují speciální konstrukční prvky:
- vyztužené boční kryty,
- hliníkové profily se speciálním podíleným profilem,
- dvojité boční opěry,
- výkonné průmyslové válečky,
- speciální držáky,
- průmyslové smyčky,
- omega-profil.

Systém naváděcích lišt průmyslových vrat se skládá z oceli o větší tloušťce, v některých případech mohou být vodící lišty vyrobeny z oceli o větší šířce.

Při výrobě panelů se používá těsnění, které zajišťuje vysokou tepelnou izolaci - zachování správného teplotního režimu je jedním z nejdůležitějších úkolů každého průmyslového objektu. Jedinečný systém "Quick Fix" používaný při montáži pružinového mechanismu, umožňuje zkrátit čas, který je zapotřebí na instalaci průmyslových vrat. Sekční vrata DoorHan jsou v souladu se všemi požadavky evropského standardu EN 13241-1.

Sekční vrata DoorHan - to jsou jediná vrata nabízená na trhu, která jsou navržena a vyrobena s ohledem na ruské klimatické podmínky, a jsou certifikována.

Hlavní výhody:
jsou určena pro intenzivní používání;
mají speciální zařízení pro zabezpečení vrat;
jsou vybavena jedinečným systémem upevnění pružinového mechanismu Quick Fix;
zvýšená odolnost konstrukce;
možnost plné automatizace vrat;
vysoká tepelná izolace otvoru;
vysoká energetická efektivita.

Společnost DoorHan vyrábí dva typy průmyslových sekčních vrat - vrata série ISD01 jsou vyrobena ze sendvičových panelů a vrata série ISD02 jsou vyrobena z panoramatických částí (prosklené hliníkové panely), a také kombinovaná vrata, jež jsou vyrobena z obou typů panelů.
Obrázek1
  • DOPORUČTE NÁS
require_once __DIR__ . '/vendor/autoload.php'; $overeno = new \Heureka\Overeno('01901ead927d7a9f69b9e34db56b1bcf');