sledujte nás na www.facebook.com/doorhanopava
  • VYHLEDAT
DoorHan RSD01 DIY 2375x2030 antracit
DoorHan RSD01 DIY 2375x2030 antracit
DoorHan RSD01 DIY 2500x2280 zlatý dub
DoorHan RSD01 DIY 2500x2280 zlatý dub
Pro automatizaci sekčních vrat nabízí společnost DoorHan řetězové pohony a pohony vkládané do hřídele. Výběr typu pohonu závisí na nabízené intenzitě využití vrat a jejich rozměru.

Řetězové stropní pohony se instalují na garážová sekční vrata nevelkých a středních rozměrů s nízkým (buben vpředu i vzadu) a standardním typem zdvihu v prostorách se zápražím o rozměru do 600 mm. Pohony se montují k vodící liště, po které se pohybuje zvedací zařízení, jež se dá do pohybu za účelem otevření a zavření vrat. V zavřené poloze zabezpečují řetězové pohony spolehlivé zajištění křídla vrat, díky čemu již nejsou zapotřebí dodatečné zámky. Součástí sady pohonu je i rozpojovač, který umožňuje otevřít a zavřít vrata manuálně v případě vypnutí elektrické energie.

Pohony vkládané do hřídele se používají pro otevírání a zavírání sekčních vrat s vysokou intenzitou využití a také v prostorách se zápražím delším než 600 mm. Pohony vkládané do hřídele se mohou instalovat na vrata se všemi typy zdvihu. Tyto pohony se montují na hřídel, jejíž otáčení uvede vrata do pohybu. Samouzamykatelný redukční pohon zajistí mechanické zablokování hřídele vrat v případě, že je motor vypnutý, díky čemu již nejsou potřebné dodatečné zámky. Pomocí řetězu, který je součástí sady pohonu, je možné vrata otevírat a zavírat manuálně v případě vypnutí elektrické energie.
Obrázek1
Obrázek2
require_once __DIR__ . '/vendor/autoload.php'; $overeno = new \Heureka\Overeno('01901ead927d7a9f69b9e34db56b1bcf');