sledujte nás na www.facebook.com/doorhanopava
  • VYHLEDAT
DoorHan RSD01 DIY 3000x2030 bílá
DoorHan RSD01 DIY 3000x2030 bílá
DoorHan RSD01 DIY 2375x2030 antracit
DoorHan RSD01 DIY 2375x2030 antracit
Garážová sekční vrata DoorHan - to je moderní technologie, která je určena pro instalaci do otvorů malých a středních rozměrů (šířka do 6000 mm, výška do 5000 mm). Základem jejich konstrukce je křídlo, které se skládá ze sendvičových panelů, navzájem spojených speciálními panty. Sendvičové panely se vyrábějí na automatické lince evropské výroby v Kadani (CZ). Jsou to dvě vrstvy ocelových plechů s výplní ze speciální polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou být lakované nebo laminované PVC fólii se zabarvením imitující dřevo. Tato fólie nepodléhá teplotním vlivům a UV záření. V závislosti na povrchu plechu se může jeho tloušťka pohybovat od 0,4 do 0,8 mm.

Během otevírání se křídlo vrat zvedá po naváděcích lištách podél rámu vrat až ke stropu, za pomoci válečkového systému tak, až je otvor zcela prázdný. To zajisté šetří prostor v garáži a oblast kolem ní. Díky tomu Vy získáte více prostoru pro manévrování s autem během parkování.

Konstrukce takovýchto vrat má, ve srovnání s obdobnými produkty, unikátní vlastnosti. Díky sendvičovým panelům, a také systému těsnění, mají vrata DoorHan vynikající teplené a zvukové izolační vlastnosti. Jsou určeny pro dlouhou dobu užívání (minimálně 15 let), vybaveny bezpečnostními systémy a od druhých se liší pohodlným ovládáním.

Co se designu vrat týká, společnost DoorHan nabízí 9 standardních barev dle mezinárodního vzorníku RAL a 6 barev PVC fólie:

- zlatý dub,
- tmavý dub,
- wenge,
- mahagon,
- satingray,
- winchester.

Jejich kombinace s různými typy sendvičových panelů a jejich povrchů umožňuje vyrobit více než 250 variant vrat. Mimo jiné, vrata mohou mít nejenom standardní barvu, ale je možné si vybrat libovolnou barvu ze vzorníku RAL. Různorodost volitelného příslušenství a vybavení pro sekční vrata si umožňuje vybrat nejen nejvhodnější variantu, ale i ojedinělý produkt, vyrobený speciálně pro Vás.

Automatická garážová sekční vrata jsou nejvíce pohodlná, protože použití elektropohonů a jejich příslušenství umožňuje na dálku otevírat a zavírat vrata, aniž byste museli vystoupit z auta.

Hlavní výhody:

tepelná izolace (díky sendvičovým panelům a systému těsnění);
zvuková izolace (24 dB);
úspora energie (díky úsporám na vytápění a ochlazování místnosti);
dlouhá doba životnosti (minimálně 10 let);
vysoký stupeň automatizace;
Všechny garáže mají ojedinělé architektonické prvky a rozměry, které vytváří různé podmínky instalace. V této souvislosti společnost DoorHan vyvinula sérii vrat RSD01 Hybrid a RSD02 Hybrid pro privátní sféru a sérii vrat ISD01 a ISD02 pro komerční použití. Výběr vhodné varianty závisí na celé řadě faktorů, ale hlavními parametry pro výběr je výška nadpraží, vzdálenost od okraje otvoru k nejbližší stěně a hloubka garáže.

Garážová vrata RSD01 řady jsou určena speciálně pro garáže s nevelkým nadpražím a ostěním. Systém vyvážení křídla vrat (mechanismus tažných pružin) se instaluje k ostění stavebního otvoru.

Garážová vrata RSD02 série mohou být instalována v budovách s různými architektonickými prvky, zejména s různou konstrukcí nadpraží a stropu, protože mají širokou škálu typů zdvihu. K vyrovnání křídla vrat se využívá mechanismus torzních pružin, který se montuje k nadpraží.
Obrázek2
Obrázek3
Obrázek4
Obrázek5
Obrázek6
Obrázek7
Obrázek8
require_once __DIR__ . '/vendor/autoload.php'; $overeno = new \Heureka\Overeno('01901ead927d7a9f69b9e34db56b1bcf');